نحوه فعالیت تین تبلیغ

در دنیای امروزی تبلیغات اینترنتی یکی از اصل ها و ضرورت های انواع تجارت به حساب می آید. وب سایت تبلیغاتی تین تبلیغ دسترسی بسیار آسان از طریق وب و دستگاه های هوشمند همراه را برای کابران تین تبلیغ فراهم آورده است.

کافی است که به دنیایی اینترنت وصل شوید، کارشناسان ما در امر تبلیغات با برنامه ریزی تخصصی در این زمینه شما را به رتبه های برتر دنیای تبلیغات تبدیل میکنند.

نحوه فعالیت سایت تین تبلیغ را در ادامه به شما کاربران گرامی نشان می دهیم.

 

تین تبلیغ
تین تبلیغ

با توجه به رقابت روز افزون تبلیغات آنلاین دسترسی راحت تر یکی از فاکتور های مهم این عرصه می باشد.

آگهی های شما عزیزان در وب سایت تین تبلیغ بصورت آنلاین روی نقشه گوگل نشان داده می شود و مخاطبان و مشتریان شما عزیزان می توانند محل شما را از روی نقشه پیدا کرده و بوسیله دایرکشن نقشه براحتی هر چه تمام تر به شما دسترسی پیدا کنند.

دیگر نگران پیدا کردن آدرس کسب و کار خود نباشید

 

 

 

 

تعرفه تین تبلیغ
تعرفه تین تبلیغ

تبلیغات اینترنتی سایت تین تبلیغ به این صورت می باشد که به ازای تعداد پاوری که در تعرفه انتخاب می کنید، آگهی شما در صفحه اول وب سایت نمایش داده می شود.

هرچه تعداد پاور آگهی شما بیشتر باشد بالاتر از بقیه آگهی ها در صفحه اول وب سایت ما نشان داده می شود و شما را به بازدید کننده بیشتری می رساند.

با انتخاب هوشمندانه تعداد پاور آگهی خود می توانید بازدید کننده بیشتری را به آگهی خود برسانید و هزینه کمتری نسبت به بقیه آگهی ها داشته باشد.